Каде се наоѓаме

 

 

Адреса:

11 Март 1
1000 Скопје
Тел:  02 3 256 668

Работно време:

Вторник до недела од 10.00 до 18.00
Понеделник е неработен ден.
Музејот е затворен во празничните денови согласно Законот за празниците на РМ.

Контактирајте нè:

e-mail:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Следете нè:

Facebook icon 2013.svg

 

 

Instagram Icon